Warning: include_once(/home/disoro/domains/btserviceauto.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/disoro/domains/btserviceauto.lt/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 20

Warning: include_once(): Failed opening '/home/disoro/domains/btserviceauto.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/disoro/domains/btserviceauto.lt/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 20
Apie BT Service auto

Apie BT Service Auto

Siūlome platų automobilių pasirinkimą, priimtinas kainas ir atsižvelgiame į Jūsų individualius poreikius.

Mūsų tikslas paprastas

Mūsų įmonė parduoda naudotus automobilius fiziniams asmenims ir įmonėms ar profesionaliems automobilių pardavėjams Lietuvoje ir visame Rytų Europos regione. Mes nuolat sustipriname savo pozicijas eksporto rinkoje derindami mūsų perkamus automobilius su besikeičiančiomis rinkos tendencijomis ir klientų poreikiais.

Mes siūlome platų automobilių pasirinkimą, priimtinas kainas ir atsižvelgiame į Jūsų individualius poreikius. Mūsų komandos atstovai teikia profesionalų, rūpestingą aptarnavimą. Susitikus su Jumis bendraus “BT Service Auto” atstovas, kuris suteiks nuodugnią informaciją apie automobilį, padės sutvarkyti reikalingus dokumentus.

Dirbame su patikimais partneriais iš Olandijos, Prancūzijos, Vokietijos, Belgijos ir kitų Vakarų Europos šalių. Nuolat stengiamės plėsti tarptautinių partnerių tinklą, kad galėtumėme Jums pasiūlyti tik geriausius automobilius.

Parduodame mažai naudotus automobilius tiek su maža, tiek su didesne rida. Mes nesame tarpininkai, kurie parduoda fiktyvius automobilius. Kiekvienas “BT Service Auto” automobilis – mūsų pačių užsakytas, nupirktas ir laikomas aukštelėje Lietuvoje.

Mielai atsakysime į Jūsų klausimus ir pastabas.

MES SPECIALIZUOJAMĖS

Naudoti automobiliai
Renault
Auto priemimas pardavimui
Toyota
Citroen
Naudotos padangos
Draudimas
Opel

KODĖL RINKTIS MUS?

 • Jokių paslėptų mokesčių
 • Automobiliai niekada nebuvę rimtose autoavarijose
 • Mūsų partneriai Vakarų Europoje patikimos įmonės
 • Mes stengiamės pateikti geriausios kainos pasiūlymus
 • Mes visada išplauname automobilį prieš atiduodant jį jums

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

 • Puikus aptarnavimas. Gerai važiuojantis automobilis. labai džiaugiuosi profesionalia pagalbaAntanas
 • Labai geras aptarnavimas. Automobilis buvo tvarkingas, neturėjom jokių problemų dėl dokumentų tvarkymoRokas

NAUJIENOS

  PATIKIMAS MOKĖJIMAS

  Back to top